Posiadamy urządzenia najwyższej klasy, wyposażone w lampy o wysokim współczynniku opalania. Nasze solaria zostały dobrane w taki sposób, aby ich różnorodność zaspokoiła upodobania i potrzeby każdego klienta.


Obecnie nasi klienci mają do dyspozycji 8 urządzeń opalających w tym 1 stojące w studio na ulicy Armii Krajowej oraz 7 urządzeń opalających, w tym 1 stojące w studio na ulicy Matejki.


Nasze urządzenia opalające posiadają możliwość regulacji natężenia opalaczy twarzy, regulację mocy chłodzenia, klimatyzację płyty dolnej. Za pomocą dwóch specjalnych dyszy, umieszczonych w niektórych naszych urządzeniach można skorzystać z mgiełki wodnej oraz z aromatyzowanego powietrza. Dla osób, które odwiedzają solarium po raz pierwszy oferujemy urządzenia z przewodnikiem głosowym.


W naszej sprzedaży dostępne są kosmetyki takich firm jak: Australian Gold, Onyx, Soleo, SuperTan, 7suns, Babaria (www.babaria.pl). Uwaga!!! Dajemy 100% gwarancję że w naszym studio zakupią Państwo niebrudzące kosmetyki najlepszej jakości.

foto foto foto foto foto foto foto foto

Najlepsza szkoła nauki gry
w tenisa w piotrkowie: www.winnerpiotrkow.pl